RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 56SN30-13 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 56SN30-13 2.4 Inch Stainless Steel Bowl Screen Bracket for 20 Qt And Up
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 56SN30-13 |
| Manufacturer Part # | 56SN30-13 |
| Height | 1" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 56SN30-13 Bowl Screen Bracket 20 Qt And Up
