RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer 56CR10-111M mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer 56CR10-111M 3.7 Inch Magnetic Switch for V20 Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | 56CR10-111M |
| Manufacturer Part # | 56CR10-111M |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer 56CR10-111M Magnetic Switch Bowl Detection For V20