RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 56957 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 56957 3.65 Inch Gasket for Blodgett BC20 Float
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 56957 |
| Manufacturer Part # | 56957 |
| Height | 0.15" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 56957 Gasket Bc20 Float