- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 569300000 2.9 Inch Stepless Clamp Stainless Steel for Beverage Systems
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 569300000 |
| Manufacturer Part # | 569300000 |
| Height | 1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 569300000 Clamp 12.8 Stepless
