FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 56766 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 56766 25 Inch Tempered Glass Door Assembly for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 56766 |
| Manufacturer Part # | 56766 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 56766 Assy Rh Outer Glass Doo R