RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 56652 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 56652 3 Inch Solenoid Electric OEM Component for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 56652 |
| Manufacturer Part # | 56652 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 56652 Solenoid 24vdc 1/4 Ptc
