RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 56577 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 56577 2.15 Inch Dial Off 200 100 Stainless Steel Gauge
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 56577 |
| Manufacturer Part # | 56577 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 56577 Dial 2 1/4 D Off 200 100
