RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 56521 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 56521 4.45 Inch Stainless Steel Valve Solenoid Water with Precise Control
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 56521 |
| Manufacturer Part # | 56521 |
| Height | 3" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 56521 Valve Solenoid Water
