Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5650709 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5650709 1.65 Inch Hose Clamp Pack of 2 for Refrigeration Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5650709 |
| Manufacturer Part # | 5650709 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5650709 Hose Clamp Pkg Of 2
