Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5650649 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5650649 3.95 Inch Hose Clamp Stainless Steel Pack of 2
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5650649 |
| Manufacturer Part # | 5650649 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5650649 Hose Clamp Pkg Of 2
