Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5650643 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5650643 Clamp Snap .759 to .848 Inch Nylon White
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5650643 |
| Manufacturer Part # | 5650643 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5650643 Clamp Snap .759/.848 Id Nyl Wh