FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW -56444 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -56444 14 Inch Single Well Electric Warmer Stainless Steel with Thermostat
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -56444 |
| Manufacturer Part # | -56444 |
| Height | 7" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 21" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -56444 Warmer Drop In Single Well
