FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 56436 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 56436 12 Inch Insulated Waste Pan with Wide Drain
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 56436 |
| Manufacturer Part # | 56436 |
| Height | 8.25" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 30" |
| Weight | 19.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 56436 12x20 Insul Wmr Pan W/a W/dr
