RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 5641 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 5641 14 Inch Stainless Steel Evap Assembly to D15 3/4 Models
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 5641 |
| Manufacturer Part # | 5641 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 5641 Evap Assembly D15 3/4 Wd15 3/4