RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 56370-PK cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 56370-PK 7.35 Inch Recessed Bezel Assembly Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 56370-PK |
| Manufacturer Part # | 56370-PK |
| Height | 7" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 56370-PK Recessed Bezel Assembly
