RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 56343-002 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 56343-002 0.8 Inch Gas Ram 200N for Commercial Appliances
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 56343-002 |
| Manufacturer Part # | 56343-002 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 56343-002 Gas Ram 200n