Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 56304PX 8.7 Inch Pneumatic Control Bulb with Gd Connection Tube
Item:
#1447698
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | 56304PX |
| Manufacturer Part # | 56304PX |
| Height | 8.55" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 15" |
| Weight | 5.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 56304PX 8.7 Inch Pneumatic Control Bulb with Gd Connection Tube
$500.10
Unit price
/
Unavailable
