RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 56240-01 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 56240-01 10 Inch Electric Heater Lower Air 208V 650W
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 56240-01 |
| Manufacturer Part # | 56240-01 |
| Height | 1.25" |
| Width | 10" |
| Depth | 28.75" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 56240-01 Heater Lower Air 208v 650w
