RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 56211 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 56211 13 Inch Stainless Steel Bottom Inspection Plate with Easy Access
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 56211 |
| Manufacturer Part # | 56211 |
| Height | 0.1" |
| Width | 13" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 56211 Bottom Inspection Plate (g)(kb)
