RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 5615100000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 5615100000 3/8 Inch Length Flex Tubing Gas Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 5615100000 |
| Manufacturer Part # | 5615100000 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 16.05" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 5615100000 Tubing Flex 3/8" X 19" S/s
