Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 56117 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 56117 Guide Rod OEM Component for Nemco Equipment
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 56117 |
| Manufacturer Part # | 56117 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 56117 Guide Rod 56600
