RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius heated shelving parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 561000156 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 561000156 7.2 Inch 2 to 4 Oz Valve Stainless Steel Complet
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 561000156 |
| Manufacturer Part # | 561000156 |
| Height | 3.15" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 561000156 Valve Ufb Ssrlever 2 4oz Complet

