Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5609 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5609 1 5/8 Inch Diameter Bearing Shim Small for Ice Machines
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5609 |
| Manufacturer Part # | 5609 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5609 Bearing Shim Small (1 5 /8 Od)
