Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 5606 1.97 Inch Iced Tea Spoon Stainless Steel Silver Finish
| Manufacturer | WA Brown Refrigeration |
|---|---|
| Model Number | 5606 |
| Manufacturer Part # | 5606 |
| Height | 1.18" |
| Width | 1.97" |
| Depth | 8.66" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
WA Brown Refrigeration 5606 Iced Tea Spoon 7 5/8 In