Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Amana 56002004 6.5 Inch Mavrik Magnetron for Commercial Microwave Systems
| Fits with Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 56002004 |
| Manufacturer Part # | 56002004 |
| Height | 6" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Thailand |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 56002004 Amana Hdc21rb Rc17sd2osi Rc22s Wdyrc2
