RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 560006006 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 560006006 0.85 Oz Piston Water Regulator Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560006006 |
| Manufacturer Part # | 560006006 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 2.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560006006 Piston Water Reg Crmic 2 4 Oz