RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 560003875 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 560003875 2.95 Inch Valve Solenoid Assembly Water 0.82 GPM Durable
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560003875 |
| Manufacturer Part # | 560003875 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560003875 Valve Solnd Assembly Wtr .82gpm