RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 560002411 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 560002411 2.05 Inch Switch Press Gas Water 20 to 30psi PCL
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560002411 |
| Manufacturer Part # | 560002411 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 8.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560002411 Switch Press Wtr 20 30psi Pcl