- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 560002319 3.45 Inch Fitting 90 Degree Junction Stainless Steel
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560002319 |
| Manufacturer Part # | 560002319 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560002319 Fitting L 90 Jg 5/16ss X 3/8sf
