- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 560001734 1.7 Inch Nozzle Assembly Juice Commercial Use
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560001734 |
| Manufacturer Part # | 560001734 |
| Height | 1.6" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560001734 Nozzle Assembly Uf1 Juice
