RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 560000221 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 560000221 Clamp 18.5 Inch Stepless Stainless Steel Connection
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 560000221 |
| Manufacturer Part # | 560000221 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 560000221 Clamp 18.5 Stepless
