RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 56000.001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 56000.001 18 Inch Stainless Steel Commercial Weighing System
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 56000.001 |
| Manufacturer Part # | 56000.001 |
| Height | 9" |
| Width | 18.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 56000.001 Wq Scale Pro.x 150(15) System