RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 560-9101-SK commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 560-9101-SK 1.7 Inch Board Retainer Right Hand Stainless Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 560-9101-SK |
| Manufacturer Part # | 560-9101-SK |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 560-9101-SK Board Retainer Rh
