RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 56-0112 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 56-0112 1.95 Inch Electric Electrode Spark Durable Alloy
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 56-0112 |
| Manufacturer Part # | 56-0112 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 56-0112 Electrodespark(3 Prong)
