RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu equipment stands and filler tables.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 56-0065 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 56-0065 3/8 Inch Tylok Male Connector for Industrial Systems
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 56-0065 |
| Manufacturer Part # | 56-0065 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 56-0065 Connector Tylok Male 3/8 Tube