RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 56-0032 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 56-0032 3/8 Inch Aluminum Flexible Tubing with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 56-0032 |
| Manufacturer Part # | 56-0032 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 56-0032 Tubing Aluminum Flex 3/8 O.d.