RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 55986 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 55986 11 Quart Round Well Pan with Assembly Ch 11 Stainless Steel
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 55986 |
| Manufacturer Part # | 55986 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 55986 11qt Rd Well Pan W/assembly Ch 11