RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 55929 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 55929 4.4 Inch Push to Connect Elbow Fitting for 5/32 Inch Tubing
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 55929 |
| Manufacturer Part # | 55929 |
| Height | 0.6" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 55929 Fitting Push To Con Elb 5/32o
