RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 55646 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 55646 20 Inch OEM Slab Door Kit Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 55646 |
| Manufacturer Part # | 55646 |
| Height | 1.2" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 28" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 55646 1000 S Up Slab Door Pkg Kit(for Service Only)
