RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 5562 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 5562 1/4 Inch Set Half Dog Screw - OEM Replacement Part
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 5562 |
| Manufacturer Part # | 5562 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 5562 Set Half Dog Screw 1/4 20x3/8
