Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW -55608 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW -55608 10 Inch Pan Galvanized Cover for Food Warmer
| Fits with Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | -55608 |
| Manufacturer Part # | -55608 |
| Height | 2" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW -55608 10-1/2" X 17" Pan X 1-3/4" Deep Galv., 3ea Mount Slots On Both Sides 10-1/2" Ctr, On Outside Holes, American Permanent Ware Food Warmer Fd Series
