Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 555402 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 555402 1/4 Inch Cut Easy Onion Pusher Assembly with OEM Quality
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 555402 |
| Manufacturer Part # | 555402 |
| Height | 4.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 555402 Size 1/4" Cut, 6 Mm Cut
