Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55535-1 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55535-1 End Spacer 0.45 Inch and 0.8 Inch OEM Component
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55535-1 |
| Manufacturer Part # | 55535-1 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55535-1 End Spacer 3/16" & 1/4""