Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco strip warmers.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55534-3 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55534-3 1/4 Inch Middle Spacer Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55534-3 |
| Manufacturer Part # | 55534-3 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55534-3 Middle Spacer 1/4in