RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 55532 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 55532 18 Inch Replacement Right Door Glass for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 55532 |
| Manufacturer Part # | 55532 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 55532 Front Glass Right Hv100
