Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco stainless steel steam table food pans and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55520 stainless steel steam table food pans and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55520 3 Inch Plate Guide Easy Tomato Slice Stainless Steel
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55520 |
| Manufacturer Part # | 55520 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55520 Material Stainless Steel, Length 4 5/8", 117 Mm, Width 3", 76 Mm, Depth 3/4", 19 Mm, Screw Centers 1 1/8 X 7/8", 29 X 22 Mm
