Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55458-2 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55458-2 0.4 Inch Spacer Stainless Steel for Commercial Equipment
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55458-2 |
| Manufacturer Part # | 55458-2 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55458-2 Spacer
