Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco hot dog equipment.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55430-1 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55430-1 4 Inch Stainless Steel Pusher Tool with Interchangeable Sizes
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55430-1 |
| Manufacturer Part # | 55430-1 |
| Height | 4.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55430-1 Pusher (1/4" 1/2" 1")
