Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 55429 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 55429 Manual Pita Slicer Stainless Steel with Adjustable Guides
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 55429 |
| Manufacturer Part # | 55429 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 55429 Frame Pita Slicer