RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 55400.2002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 55400.2002 5.35 Inch Stainless Steel Cup Dispenser with Durable Design
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 55400.2002 |
| Manufacturer Part # | 55400.2002 |
| Height | 4.1" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 55400.2002 Pm Kt Fast Cup 20k
